Kymenlaakson NRC 1.8.2016

H18 Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.Tulos
1.Suutari Matti5.2.067.3.561.9.501.12.081.13.431.15.251.19.521.21.171.22.531.24.371.29.301.30.1329.51
2.Pousi Juho1.1.563.3.375.10.325.13.144.15.263.17.083.22.443.24.133.26.233.28.322.33.492.34.3834.17
3.Niskanen Janne7.2.146.3.514.10.224.12.572.14.422.16.542.22.182.23.402.25.582.27.572.33.493.34.5134.33
4.Takanen Samu2.1.582.3.312.10.152.12.513.15.225.18.234.24.004.25.214.27.334.29.324.34.364.35.2735.07
5.Sakki Eemil2.1.584.3.393.10.183.12.555.15.394.17.505.25.285.26.565.28.595.31.145.36.095.37.0336.43
6.Pylvänäinen Samu6.2.085.3.436.11.086.13.386.17.286.21.316.29.486.31.076.33.036.34.476.39.446.40.3440.16
7.Pätäri Viljami4.2.011.3.287.12.367.19.567.21.547.23.557.34.427.36.187.38.157.41.577.47.407.48.3748.23
8.Laukkanen Vili8.3.088.5.138.17.178.21.408.24.548.27.348.36.198.38.418.41.598.45.568.53.168.54.2854.07

H18 Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.Tulos
1.Suutari Matti5.2.067.1.501.5.541.2.181.1.351.1.421.4.274.1.251.1.361.1.441.4.531.431.829.51
2.Pousi Juho1.1.565.1.415.6.556.2.424.2.121.1.423.5.366.1.295.2.105.2.095.5.172.493.1034.17
3.Niskanen Janne7.2.144.1.372.6.313.2.352.1.455.2.122.5.243.1.227.2.183.1.597.5.527.1.026.1134.33
4.Takanen Samu2.1.582.1.334.6.444.2.365.2.317.3.014.5.372.1.216.2.123.1.594.5.044.513.1035.07
5.Sakki Eemil2.1.585.1.413.6.395.2.376.2.444.2.115.7.385.1.284.2.036.2.152.4.555.543.1036.43
6.Pylvänäinen Samu6.2.083.1.356.7.252.2.308.3.508.4.036.8.171.1.192.1.561.1.443.4.573.507.1340.16
7.Pätäri Viljami4.2.011.1.277.9.088.7.203.1.583.2.018.10.477.1.363.1.577.3.426.5.436.578.1548.23
8.Laukkanen Vili8.3.088.2.058.12.047.4.237.3.146.2.407.8.458.2.228.3.188.3.578.7.208.1.122.954.07

H16 Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.Tulos
1.Mattila Pyry1.1.141.4.111.6.411.9.501.14.361.17.131.19.391.23.591.24.4624.25
2.Lindqvist Arttu2.1.172.4.152.6.463.10.403.16.053.18.502.21.412.26.222.27.1426.52
3.Ojala Aaro6.1.403.4.283.6.582.10.362.16.002.18.403.22.133.27.183.28.1427.53
4.Outinen Tuomas7.1.507.5.146.8.186.12.555.18.055.20.495.24.024.29.284.30.1829.59
5.Virtanen Akseli4.1.296.4.534.7.314.11.404.16.424.19.304.23.565.30.595.31.4931.29
6.Luukkonen Teppo8.1.528.5.307.8.357.14.317.21.026.24.206.28.096.33.316.34.1933.58
7.Kukkonen Henri3.1.214.4.405.7.335.12.186.20.567.26.277.30.017.35.297.36.2136.02
8.Takanen Aaro5.1.365.4.428.10.558.17.238.24.228.29.378.33.468.39.368.40.3040.11

H16 Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Tulos
1.Mattila Pyry1.1.142.2.571.2.301.3.091.4.461.2.371.2.261.4.201.472.924.25
2.Lindqvist Arttu2.1.173.2.583.2.313.3.545.5.254.2.452.2.512.4.415.521.826.52
3.Ojala Aaro6.1.401.2.481.2.302.3.384.5.242.2.404.3.333.5.058.562.927.53
4.Outinen Tuomas7.1.506.3.246.3.045.4.373.5.103.2.443.3.135.5.263.506.1129.59
5.Virtanen Akseli4.1.296.3.244.2.384.4.092.5.025.2.488.4.268.7.033.505.1031.29
6.Luukkonen Teppo8.1.528.3.387.3.057.5.566.6.316.3.186.3.494.5.222.482.933.58
7.Kukkonen Henri3.1.215.3.195.2.536.4.458.8.388.5.315.3.346.5.285.526.1136.02
8.Takanen Aaro5.1.364.3.068.6.138.6.287.6.597.5.157.4.097.5.507.546.1140.11

H14 Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.Tulos
1.Hanska Atso1.6.131.7.501.9.241.15.541.30.521.45.101.46.411.47.5047.30

H14 Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.Tulos
1.Hanska Atso1.6.131.1.371.1.341.6.301.14.581.14.181.1.311.1.091.1147.30

H13 Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Ojala Urho6.1.272.2.413.4.543.9.241.11.221.15.381.17.4017.13
2.Nokka Ilari4.1.234.2.453.4.545.10.072.12.042.16.552.18.5018.31
3.Soini Otto5.1.266.2.555.5.066.10.223.13.383.18.013.19.5519.35
4.Niskanen Aatu3.1.213.2.442.4.412.9.074.13.414.19.094.20.5320.34
5.Suurnäkki Elias8.1.358.3.277.6.107.11.365.15.115.20.125.21.5821.37
6.Lindqvist Topi7.1.317.3.268.6.388.12.446.15.246.21.316.23.4223.23
7.Tasa Benjamin1.1.141.2.321.4.081.7.517.26.517.30.117.31.4831.28
8.Kaitainen Lassi2.1.205.2.495.5.064.10.068.31.598.38.578.41.0440.47

H13 Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.Tulos
1.Ojala Urho6.1.271.1.145.2.133.4.302.1.582.4.166.2.022.1017.13
2.Nokka Ilari4.1.233.1.223.2.095.5.131.1.574.4.515.1.556.1118.31
3.Soini Otto5.1.265.1.294.2.116.5.164.3.163.4.234.1.542.1019.35
4.Niskanen Aatu3.1.214.1.232.1.572.4.266.4.346.5.282.1.442.1020.34
5.Suurnäkki Elias8.1.357.1.527.2.437.5.265.3.355.5.013.1.461.921.37
6.Lindqvist Topi7.1.318.1.558.3.128.6.063.2.407.6.078.2.117.1223.23
7.Tasa Benjamin1.1.142.1.181.1.361.3.437.19.001.3.201.1.372.1031.28
8.Kaitainen Lassi2.1.205.1.296.2.174.5.008.21.538.6.587.2.078.1340.47

H12TR Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Peltonen Lasse4.1.221.2.472.4.231.5.491.7.241.8.571.9.188.58
2.Säyriö Jyri2.1.182.2.491.4.152.6.032.8.082.9.582.10.2410.04
3.Tasa Petrus8.1.344.3.134.5.014.6.533.9.253.11.003.11.2211.03
4.Laukkanen Juho3.1.213.3.023.4.533.6.235.9.534.11.414.12.0411.43
5.Vepsäläinen Onni1.1.169.4.479.6.236.7.514.9.515.11.505.12.1411.53
6.Ruotsalainen Jesse6.1.297.3.576.5.417.8.187.10.266.12.336.13.0212.43
7.Zerni Topias9.1.365.3.445.5.245.7.346.10.067.13.117.13.4113.23
8.Rytkö Olli5.1.288.4.158.6.139.8.488.11.338.13.428.14.0213.44
9.Ruoti Eeli6.1.296.3.527.6.048.8.339.11.409.14.219.14.5214.34
10.Myllynen Miika10.1.5010.6.5410.10.5310.14.4010.18.2710.22.0410.22.4222.24

H12TR Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.Tulos
1.Peltonen Lasse4.1.221.1.252.1.361.1.261.1.351.1.332.213.108.58
2.Säyriö Jyri2.1.182.1.311.1.264.1.483.2.054.1.506.263.1010.04
3.Tasa Petrus8.1.343.1.396.1.485.1.525.2.322.1.353.226.1211.03
4.Laukkanen Juho3.1.214.1.417.1.513.1.309.3.303.1.484.231.911.43
5.Vepsäläinen Onni1.1.169.3.312.1.362.1.282.2.005.1.595.241.911.53
6.Ruotsalainen Jesse6.1.297.2.285.1.449.2.374.2.086.2.077.295.1112.43
7.Zerni Topias9.1.365.2.084.1.406.2.105.2.329.3.058.306.1213.23
8.Rytkö Olli5.1.288.2.478.1.588.2.357.2.457.2.091.206.1213.44
9.Ruoti Eeli6.1.296.2.239.2.127.2.298.3.078.2.419.316.1214.34
10.Myllynen Miika10.1.5010.5.0410.3.5910.3.4710.3.4710.3.3710.386.1222.24

H10RR Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.Tulos
1.Mattila Lauri1.1.121.2.441.4.441.5.551.6.381.7.176.58
2.Hirvilahti Joona2.1.152.2.512.5.102.6.332.7.152.7.547.35
3.Kielenniva Aleksi3.1.233.3.053.6.003.7.263.8.303.9.489.30
4.Uotila Topi4.1.244.3.185.6.545.8.275.9.514.10.3910.20
5.Hyvönen Eemeli6.1.345.3.256.7.486.9.136.10.055.10.5210.32
6.Seppälä Matias5.1.286.3.264.6.254.8.074.9.106.11.0810.52
7.Tonteri Tuomas7.6.177.8.007.11.517.13.387.14.357.15.2515.07

H10RR Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Mattila Lauri1.1.121.1.321.2.001.1.112.431.391.106.58
2.Hirvilahti Joona2.1.152.1.362.2.192.1.231.421.391.107.35
3.Kielenniva Aleksi3.1.233.1.423.2.554.1.266.1.046.1.183.119.30
4.Uotila Topi4.1.246.1.545.3.365.1.337.1.244.483.1110.20
5.Hyvönen Eemeli6.1.345.1.517.4.233.1.253.523.473.1110.32
6.Seppälä Matias5.1.287.1.584.2.596.1.425.1.037.1.587.1310.52
7.Tonteri Tuomas7.6.174.1.436.3.517.1.474.575.506.1215.07

H9RR Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.Tulos
1.Töyrylä Rasmus2.1.201.3.021.5.151.6.481.7.321.8.137.53
2.Saarela Ossi1.1.192.3.063.6.572.8.132.9.082.9.589.38
3.Kiiski Olavi2.1.203.3.144.7.064.8.413.9.413.10.2410.03
4.Talka Eero4.1.234.3.222.6.463.8.324.9.474.10.3610.18
5.Pylvänäinen Jere6.1.276.3.336.7.126.9.055.9.575.10.5010.32
6.Takanen Eetu4.1.235.3.275.7.095.9.026.10.096.11.0310.46
7.Kaitainen Otto6.1.277.3.377.7.538.10.167.11.337.12.3712.20
8.Rytkö Elias8.1.368.3.568.8.077.10.108.11.538.13.0012.44
9.Halttunen Otso10.2.079.4.319.8.419.11.089.13.149.14.2814.19
10.Suurnäkki Aleksanteri9.1.4710.4.3410.11.3710.14.2110.15.5910.17.2617.08

H9RR Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Töyrylä Rasmus2.1.201.1.421.2.132.1.331.441.412.107.53
2.Saarela Ossi1.1.192.1.475.3.511.1.163.554.503.119.38
3.Kiiski Olavi2.1.203.1.546.3.523.1.354.1.002.431.910.03
4.Talka Eero4.1.234.1.592.3.244.1.466.1.153.494.1210.18
5.Pylvänäinen Jere6.1.276.2.063.3.395.1.532.525.534.1210.32
6.Takanen Eetu4.1.235.2.044.3.425.1.535.1.076.546.1310.46
7.Kaitainen Otto6.1.277.2.109.4.168.2.237.1.177.1.046.1312.20
8.Rytkö Elias8.1.368.2.208.4.117.2.039.1.438.1.076.1312.44
9.Halttunen Otso10.2.079.2.247.4.109.2.2710.2.069.1.1410.2114.19
10.Suurnäkki Aleksanteri9.1.4710.2.4710.7.0310.2.448.1.3810.1.276.1317.08

D18 Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Tulos
1.Pylvänäinen Henna1.2.091.5.131.12.011.15.181.17.191.19.251.21.371.26.221.27.241.27.4627.27
2.Kääriä Venla2.2.192.5.182.13.532.18.222.20.382.24.012.27.192.34.042.35.192.35.4335.24
3.Ruoti Roosa3.2.343.6.083.14.353.19.543.23.003.26.053.29.103.36.163.37.303.37.5737.38
4.Kukkonen Tuulia4.2.494.7.004.15.584.20.504.23.154.26.284.29.374.36.324.38.004.38.2338.05
5.Koskivirta Aino5.3.275.7.225.16.305.21.255.23.545.27.205.31.085.38.245.39.425.40.0339.43

D18 Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Tulos
1.Pylvänäinen Henna1.2.092.3.041.6.481.3.171.2.011.2.061.2.121.4.451.1.022.224.1127.27
2.Kääriä Venla2.2.191.2.593.8.352.4.292.2.164.3.234.3.182.6.453.1.154.241.1035.24
3.Ruoti Roosa3.2.343.3.342.8.275.5.195.3.062.3.052.3.054.7.062.1.145.271.1037.38
4.Kukkonen Tuulia4.2.495.4.114.8.583.4.523.2.253.3.133.3.093.6.555.1.283.235.1238.05
5.Koskivirta Aino5.3.274.3.555.9.084.4.554.2.295.3.265.3.485.7.164.1.181.211.1039.43

D16 Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.Tulos
1.Peltonen Liisa1.1.372.3.562.7.371.11.481.13.171.17.151.22.411.23.421.24.0123.41
2.Espo Elina1.1.371.3.501.7.342.12.392.14.102.18.462.23.562.24.562.25.1324.52
3.Luukkonen Lotta9.2.105.4.444.9.274.14.363.16.183.20.513.26.033.27.013.27.2027.00
4.Peltonen Riikka10.2.2710.5.076.9.526.15.176.17.044.22.104.27.414.28.444.29.0428.45
5.Harjula Tanja3.1.524.4.333.8.455.14.505.16.435.22.195.28.545.30.035.30.2330.03
6.Kormu Neea5.2.046.4.515.9.363.14.234.16.236.22.486.29.056.30.186.30.4430.24
7.Ojala Jutta4.1.569.5.069.10.158.17.368.19.288.24.567.31.127.32.287.32.5632.38
7.Ruoti Miina8.2.078.4.567.10.007.15.537.17.587.24.198.31.148.32.317.32.5632.38
9.Pakkanen Raita6.2.053.4.3110.10.4710.19.2910.21.299.26.529.33.299.34.469.35.1134.54
10.Laitinen Emilia6.2.057.4.528.10.019.17.549.19.4110.27.2110.34.2410.35.5610.36.2036.01

D16 Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Tulos
1.Peltonen Liisa1.1.372.2.191.3.411.4.111.1.291.3.583.5.263.1.012.193.1023.41
2.Espo Elina1.1.371.2.132.3.443.5.052.1.313.4.361.5.102.1.001.171.924.52
3.Luukkonen Lotta9.2.104.2.344.4.434.5.093.1.422.4.332.5.121.582.195.1127.00
4.Peltonen Riikka10.2.275.2.405.4.455.5.254.1.474.5.064.5.314.1.034.203.1028.45
5.Harjula Tanja3.1.526.2.413.4.127.6.057.1.537.5.367.6.355.1.094.201.930.03
6.Kormu Neea5.2.047.2.475.4.452.4.478.2.009.6.256.6.176.1.139.265.1130.24
7.Ojala Jutta4.1.5610.3.108.5.098.7.216.1.526.5.285.6.167.1.1610.285.1132.38
7.Ruoti Miina8.2.079.2.497.5.046.5.5310.2.058.6.219.6.558.1.177.259.1232.38
9.Pakkanen Raita6.2.053.2.2610.6.1610.8.428.2.005.5.238.6.378.1.177.2510.1334.54
10.Laitinen Emilia6.2.057.2.478.5.099.7.534.1.4710.7.4010.7.0310.1.326.245.1136.01

D14 Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.Tulos
1.Vanhatalo Salla1.2.471.5.271.7.242.16.421.18.161.23.201.26.031.27.3527.17
2.Mäkelä Sarita2.2.542.5.402.7.561.15.562.18.192.30.562.33.272.34.5134.34

D14 Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.9.Tulos
1.Vanhatalo Salla1.2.471.2.401.1.572.9.181.1.341.5.042.2.432.1.321.1227.17
2.Mäkelä Sarita2.2.542.2.462.2.161.8.002.2.232.12.371.2.311.1.241.1234.34

D13 Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Heikkinen Ida1.1.191.2.391.4.481.8.551.10.261.16.131.18.3218.12
2.Vallema Henrika4.1.363.3.073.5.252.10.232.12.082.17.052.19.0318.43
3.Lassila Liisa2.1.272.2.532.5.023.10.394.13.113.18.143.20.0819.48
4.Kauppinen Heljä3.1.354.3.224.5.504.11.143.13.074.20.334.22.3622.18
5.Rautamaa Henna5.1.465.3.265.6.045.20.475.25.265.32.125.34.2334.03

D13 Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.Tulos
1.Heikkinen Ida1.1.191.1.201.2.091.4.071.1.313.5.475.2.191.1018.12
2.Vallema Henrika4.1.363.1.313.2.182.4.582.1.451.4.572.1.581.1018.43
3.Lassila Liisa2.1.272.1.261.2.094.5.374.2.322.5.031.1.541.1019.48
4.Kauppinen Heljä3.1.355.1.474.2.283.5.243.1.535.7.263.2.035.1122.18
5.Rautamaa Henna5.1.464.1.405.2.385.14.435.4.394.6.464.2.111.1034.03

D12TR Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Pätäri Emilia6.1.352.2.552.4.281.5.461.7.471.9.251.9.469.25
2.Kiiski Aliisa9.1.496.3.344.5.242.7.244.9.592.12.072.12.3312.13
3.Paavola Titta4.1.335.3.326.5.414.7.592.9.583.12.163.12.4212.22
4.Lavonen Sanni7.1.379.4.056.5.413.7.512.9.584.12.254.12.5112.33
5.Jokela Kiia4.1.334.3.205.5.385.8.045.11.125.13.255.13.4413.23
6.Linden Amalia2.1.253.3.033.4.516.8.476.11.236.13.556.14.1613.57
7.Laitinen Julia3.1.268.3.439.5.498.9.247.11.417.13.597.14.2914.09
8.Uotila Aino8.1.397.3.368.5.447.9.198.13.158.15.238.15.4815.30
9.Heikkinen Roosa1.1.161.2.391.4.1510.11.369.14.159.15.489.16.1115.52
10.Myllynen Meri10.2.0810.4.5610.7.319.10.0010.16.5210.22.5810.23.3423.16

D12TR Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.8.Tulos
1.Pätäri Emilia6.1.351.1.201.1.331.1.182.2.012.1.382.211.99.25
2.Kiiski Aliisa9.1.494.1.455.1.502.2.005.2.353.2.086.264.1012.13
3.Paavola Titta4.1.337.1.598.2.094.2.181.1.596.2.186.261.912.22
4.Lavonen Sanni7.1.379.2.282.1.363.2.103.2.078.2.276.266.1112.33
5.Jokela Kiia4.1.335.1.479.2.185.2.268.3.085.2.131.191.913.23
6.Linden Amalia2.1.253.1.384.1.489.3.566.2.369.2.322.216.1113.57
7.Laitinen Julia3.1.268.2.176.2.067.3.354.2.176.2.189.304.1014.09
8.Uotila Aino8.1.396.1.577.2.087.3.359.3.563.2.085.259.1215.30
9.Heikkinen Roosa1.1.162.1.232.1.3610.7.217.2.391.1.334.236.1115.52
10.Myllynen Meri10.2.0810.2.4810.2.356.2.2910.6.5210.6.0610.369.1223.16

D10RR Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.Tulos
1.Kiintola Emilia2.1.252.3.342.7.522.9.371.10.341.11.2511.08
2.Hyyrynen Nanna1.1.201.3.221.6.311.8.132.11.072.11.5811.38
3.Kriktilä Pihla3.1.483.4.093.8.563.11.013.12.203.13.2313.05
4.Halttunen Iisa21.37

D10RR Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Kiintola Emilia2.1.252.2.092.4.182.1.451.571.513.1211.08
2.Hyyrynen Nanna1.1.201.2.021.3.091.1.423.2.541.511.1111.38
3.Kriktilä Pihla3.1.483.2.213.4.473.2.052.1.193.1.031.1113.05
4.Halttunen Iisa

D9RR Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.Tulos
1.Lindén Selma3.1.363.3.592.7.232.9.191.10.211.11.2211.05
2.Kormu Netta1.1.291.3.361.7.141.9.022.11.012.11.5611.37
3.Sippu Jenna1.1.292.3.463.8.183.10.183.11.373.12.3512.17
4.Turunen Ilona4.1.384.4.104.8.314.10.594.12.084.12.5412.37

D9RR Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Lindén Selma3.1.363.2.231.3.242.1.561.1.024.1.013.1311.05
2.Kormu Netta1.1.291.2.072.3.381.1.484.1.592.551.1111.37
3.Sippu Jenna1.1.292.2.174.4.323.2.003.1.193.582.1212.17
4.Turunen Ilona4.1.384.2.323.4.214.2.282.1.091.464.1412.37

H8RR Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.Tulos
1.Hirvilahti Niklas1.1.281.3.341.6.581.8.471.9.531.10.3810.19
2.Pakkanen Reima5.1.573.4.253.8.143.10.023.11.023.11.5111.33
3.Kiintola Eemil3.1.322.4.005.10.214.12.394.13.504.14.4014.23
4.Jokela Väinö7.2.064.4.327.11.207.13.327.15.396.16.3116.11
5.Hyvönen Viljami8.2.215.4.404.9.335.12.535.14.517.16.3416.23
6.Karvonen Elmo6.2.026.5.398.12.248.14.358.15.478.16.4616.31
7.Karvonen Tatu1.1.28-2.7.202.9.102.10.122.11.0120.44
8.Tyni Sisu4.1.44-5.10.216.13.166.15.015.15.5326.06

H8RR Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Hirvilahti Niklas1.1.281.2.061.3.242.1.493.1.061.451.1010.19
2.Pakkanen Reima5.1.574.2.282.3.491.1.481.1.002.492.1111.33
3.Kiintola Eemil3.1.324.2.284.6.216.2.184.1.114.504.1214.23
4.Jokela Väinö7.2.063.2.266.6.485.2.128.2.075.522.1116.11
5.Hyvönen Viljami8.2.212.2.193.4.538.3.207.1.588.1.438.1916.23
6.Karvonen Elmo6.2.026.3.375.6.454.2.115.1.127.597.1516.31
7.Karvonen Tatu1.1.28-5.523.1.502.1.022.494.1220.44
8.Tyni Sisu4.1.44-8.377.2.556.1.455.526.1326.06

D8RR Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.Tulos
1.Hyvölä Venla2.1.341.3.361.7.231.9.181.10.291.11.2311.06
2.Hyyrynen Hilma4.1.393.4.302.9.043.11.193.12.333.13.3113.14
3.Tani Nelli7.1.587.5.335.10.184.12.354.14.174.15.2115.04
4.Paavola Peppi6.1.576.5.244.10.165.12.405.14.225.16.1215.57
5.Laitinen Sofia5.1.555.5.053.9.576.13.086.15.126.17.1116.54
6.Vepsäläinen Elsa3.1.374.4.376.11.037.14.387.16.187.18.0617.50
7.Kiiski Ilona9.3.148.7.247.13.298.17.198.19.098.20.4020.23
8.Laukkanen Alma1.1.332.3.47-2.10.362.11.342.12.2822.10
9.Kriktilä Tuuli8.2.119.14.568.20.19-9.25.049.26.3436.20

D8RR Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Hyvölä Venla2.1.341.2.021.3.471.1.552.1.111.543.1311.06
2.Hyyrynen Hilma4.1.393.2.512.4.342.2.153.1.143.583.1313.14
3.Tani Nelli7.1.587.3.353.4.453.2.175.1.424.1.043.1315.04
4.Paavola Peppi6.1.576.3.274.4.524.2.245.1.428.1.508.1515.57
5.Laitinen Sofia5.1.555.3.104.4.525.3.118.2.049.1.597.1416.54
6.Vepsäläinen Elsa3.1.374.3.008.6.266.3.354.1.407.1.483.1317.50
7.Kiiski Ilona9.3.148.4.107.6.057.3.507.1.506.1.311.1220.23
8.Laukkanen Alma1.1.332.2.14-6.491.581.541.1222.10
9.Kriktilä Tuuli8.2.119.12.456.5.23-4.455.1.309.1636.20

RRSAATTAJA Tilanne rasteilla

SijaNimi1.2.3.4.5.6.Tulos
1.Luukkonen Laura6.1.431.3.561.7.591.10.041.11.101.12.0711.48
2.Talka Aapo5.1.424.4.072.8.312.10.472.11.542.12.5312.39
3.Häkkinen Miika1.1.332.4.004.9.103.11.463.13.013.14.0913.53
4.Sippu Sami1.1.333.4.033.9.034.12.094.13.164.14.2814.17
5.Puonti Paju8.1.547.4.465.9.185.12.125.13.445.14.4314.29
6.Turunen Lyyli3.1.386.4.307.10.087.13.036.14.186.15.3115.17
7.Tani Elias7.1.468.4.538.10.166.12.487.14.297.15.3415.19
8.Takanen Tiitu10.2.169.5.0110.11.028.13.289.14.498.15.5115.35
9.Hurri Leevi4.1.415.4.096.9.499.13.308.14.489.15.5815.48
10.Hienonen Erika9.1.5710.5.129.10.4210.13.5110.16.2210.17.5717.50
11.Myllynen Matti10.2.1611.5.5311.12.1311.16.2111.18.0611.19.3019.19

RRSAATTAJA Rastivälien ajat

SijaNimi1.2.3.4.5.6.7.Tulos
1.Luukkonen Laura6.1.431.2.131.4.031.2.051.1.061.571.1111.48
2.Talka Aapo5.1.422.2.252.4.242.2.162.1.072.596.1612.39
3.Häkkinen Miika1.1.333.2.275.5.105.2.364.1.156.1.082.1413.53
4.Sippu Sami1.1.335.2.304.5.008.3.062.1.078.1.128.1914.17
5.Puonti Paju8.1.547.2.523.4.326.2.548.1.322.596.1614.29
6.Turunen Lyyli3.1.387.2.528.5.387.2.554.1.159.1.134.1515.17
7.Tani Elias7.1.469.3.076.5.234.2.329.1.415.1.054.1515.19
8.Takanen Tiitu10.2.166.2.4510.6.013.2.267.1.214.1.022.1415.35
9.Hurri Leevi4.1.414.2.289.5.4010.3.416.1.187.1.108.1915.48
10.Hienonen Erika9.1.5710.3.157.5.309.3.0911.2.3111.1.3511.2317.50
11.Myllynen Matti10.2.1611.3.3711.6.2011.4.0810.1.4510.1.248.1919.19